$ DOLAR → Alış: 3,90 / Satış: 3,92
€ EURO → Alış: 4,81 / Satış: 4,83

Arhavili Süperman İş Başında

Arhavili Süperman İş Başında
  • 12.03.2018
  • 37 kez okundu

Bir cumhuriyet sevdalısı,bir Arhavi aşığı,bir doğa dostu.Gene yapmış yapacağını ve bu defa kimsenin aklına gelmeyeceği,gelmesinin mümkün olmadığı bir proje için yola koyulmuş.Efendim Zafer Şahinden söz ediyorum.

Yaşı 68’e gelmiş,bazen itilip kakılmış,bazen yalnız kalmış bazende üzülmüş ama,asla yılmamış.Güzel Arhavimize olan sevdası asla bitmemiş,bitmek ne kelime,bu sevda bilakis artmaya devam etmiş.Ve her zaman olduğu gibi bu yıl da Arhavimiz için nüthiş bir proje hazırlamış.

Bu yıl bilindiği gibi Arhavimizin 100.kurtuluş yıldönümü. Zafer Şahin kardeşimizin hazırladığı 100. kurtuluş yıl dönümüne yakışır müthiş proje ise;Rizenin İyidere ilçesinden başlayacak ve üç gün sürecek olan, 100 kilometrelik bir mega maraton.

Zafer Şahin Koşmaya İyidere’den 10 mart cumartesi günü başladı.11 mart günü koşmaya devam edip,bu büyük kurtuluş koşusunu, 12 martta Arhavide sonlandıracak.

100 kilometre, dile kolay.Göğsünde “ARHAVİ” yazılı forması ile beraber,bu güne kadar olduğu gibi,ekmeğini yiyip,suyunu içtiği güzeller güzeli memleketine hizmet etmeye devam edecek.

Zafer Şahin 12 mart günü sabahleyin 09.00 sularında, Arhavi kaymakamlığı ve belediyemizin hazırlamış olduğu bir kortejle, Rize-Artvin il sınırında karşılanacak ve kurtuluş törenlerinin başlayacağı Arhavideki tören alanına kadar kendisine eşlik edilecek.

Haydi Arhavi,hayatını ilçesine adamış bu emektar kardeşine göster kadir şinaslığını,tören alanını ağzına kadar doldur.Hiç bir karşılık beklemeden, kimseye yük olmadan memleketimize yaptığı bu tanıtım,bu güzel katkı için ona alkışlarınla, avuçların patlayana kadar alkışlarınla destek ver.Bir daha nerede bulacaksın böyle güzel bir insanı.Bir daha nereden bulacaksın böyle bir Süperman’ı,bir daha nereden bulacaksın

Etiketler: / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın