Ana Sayfa Manset Başkan Mubin Çakmak’dan Hopa Halkına Duyuru

Başkan Mubin Çakmak’dan Hopa Halkına Duyuru

20
0
Paylaş

Büyük A.Hopaspor sevdalılarına, kıymetli Artvin halkına duyurumuzdur.

Sizlerinde bildiği gibi 3.lige yükseme 1. kademe maçımızı 22 Nisan Pazar günü saat 15.00’da Malatya’da, Yeni Malatya Stadyumunda oynayacağız. Öncelikle camiamız olarak sizlerden ricam seyahat esnasında emniyet kemeri kullanmanız, alkol almamanız, uykusuz araç kullanmamanız ve dikkatli olmanızdır. İnsan hayatı ve sağlığınız bizler için herşeyden önemlidir. Bizim için bir can bin can demektir.
Artvin ve ilçeleri olmak üzere Türkiye’de A.Hopaspor’a gönül veren kişi, kurum ve kuruluşlarımızı, organize olan guruplarımız ile birlikte bu önemli karşılaşmaya bekliyoruz.

 

Aynı zamanda yüzdük yüzdük kuyruğuna gelmişken, Artvin’in değerli iş dünyasından, bürokrasisine, belediye başkanlarından, stk başkanlarına herkesin ulaşım organizasyonu konusunda da taşın altına ellerini koymasını rica ediyoruz.

 

Artvin’in sosyal konumu ve tanıtımı konusunda önemli bir nokta olan A.Hopaspor bugüne kadar sağladığımız birlik ve beraberliğimizden ötürü bu başarıya ulaşmış ve bundan sonra ki aşama olan 3. Lig mücadelemizde de aynı çizgiyi çizecektir.
Büyük işIer, önemIi atıIımIar; ancak birIikte çaIışma iIe eIde edebiIiriz. Hepimiz birimiz, birimiz hepimiz için var olacağız.

“Paylaştıkça çoğalan tek şey sevgidir” sloganımızla spor camiasına Artvin Hopaspor sevgimizi paylaşıyoruz.

Mubin Çakmak
Artvin Hopaspor Kulüp Başkanı

Bir Cevap Yazın