Ana Sayfa Teknoloji CEZY Yenilebilir Enerji  Türkiye’nin en büyük Sağlıklı Yaşam Festivalinde !

CEZY Yenilebilir Enerji  Türkiye’nin en büyük Sağlıklı Yaşam Festivalinde !

51
0
Paylaş

Nutrition İstanbul tarafından 5-6 Mayıs’ta düzenlenen Diyet Fest, İstanbul’un oksijen deposu Kemerburgaz Forestanbul’da gerçekleşti.

Workshoplar, çeşitli etkinlikler, yarışmalar ve söyleşilerin düzenlendiği festivalde Sağlıklı Beslenme ve Diyete dair tüm soruların cevapları uzmanlarından alındı.  65 bin metrekarelik bir alanda bulunan Forestanbul’da  gerçekleşen Türkiye’nin en büyük Sağlıklı Yaşam Festivalinde sağlıklı atıştırmalık  CEZY Yenilenebilir Enerji büyük ilgi gördü.

Yüksek LİF oranına ve enerjisinden dolayı uzun saatler tok tutma özelliğine sahip  CEZY;  şeker ilavesiz, glütensiz, katkısız,  koruyucusuz içeriğiyle ziyaretçiler dışında birçok diyetisyenin de ilgi odağı oldu.

Diyet dışında, sağlıklı ve doğal beslenmeye dikkat edenler, glutensiz beslenenler, çocuklarına NBŞ içermeyen katkısız ürünler vermeyi tercih eden anneler de CEZY’ye büyük ilgi gösterdi. Ballı pekmezli, bol cevizli içeriğiyle ve inanılmaz lezzetiyle CEZY çocukların da beğenisini kazandı.

Adana’da üretilen ve henüz 4-5 aydır  raflarda yerini almaya başlayan CEZY;  hem çocuklar, hem büyükler, hem de yaşlılar tarafından rahatça tüketilebilir olması,  doğal içeriğiyle hem tok tutup, hem de enerji vermesi sebebiyle İstanbul öncelikli olmak üzere hızla tüm Türkiyeye yayılıyor.

 

Bir Cevap Yazın