$ DOLAR → Alış: 3,90 / Satış: 3,92
€ EURO → Alış: 4,81 / Satış: 4,83

Erdoğan ve Bahçeli Arasındaki Kritik Seçim İttifakı Görüşmesi Sona Erdi

Erdoğan ve Bahçeli Arasındaki Kritik Seçim İttifakı Görüşmesi Sona Erdi
  • 18.02.2018
  • 29 kez okundu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, AK Parti ve MHP arasında yapılacak olan seçim ittifakına son şeklini vermek için bir araya geldi.

LİDERLERE SUNUM YAPILDI

AK PartiMHP seçim ittifakı çalışmalarında sona gelindi. İki parti temsilcilerinden oluşan komisyon çalışmasını tamamladı. AK Parti ve MHP‘nin seçim ittifakının yasal altyapısını hazırlamak üzere kurduğu Milli Mutabakat komisyonu modellere ilişkin çerçeveyi hazırladı. Komisyon üyeleri liderlere sunum yaptı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile MHP Lideri Devlet Bahçeli ittifaka son şeklini vermek için bir araya geldi.

Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’ndeki basına kapalı kabul, saat 17.30’da başladı.

“SÖZ KONUSU VATANSA GERİSİ TEFERRUATTIR”

AK Parti Ankara İl Kongresi’nde konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip “Kongremizin ardından seçim itifakları üzerine yapılan çalışmaları görüşmek üzere bir araya geleceğiz. Kendisine samimi siyaset için buradan bir kez daha şahsım ve milletin adına şükranlarımı ifade ediyorum. Söz konusu vatanda gerisi teferruattır anlayışı ile başlattığımız bu işbirliğinin hayırlara vesile olmasını Allah’tan niyaz ediyorum” demişti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın