Ana sayfa Giresun Giresun STK Temsilcileri Kahvaltıda Buluştu

Giresun STK Temsilcileri Kahvaltıda Buluştu

1
0
PAYLAŞ

Giresun camiasının sempatik ve tecrübeli radyo,televizyon sunucusu Hacı Mehmet (Mehmet Günaydın) Eyüpsultan Belediyesi Osmanlı Parkı sosyal tesislerinde iş adamı,sanatçı,Medya ve STK’ları sabah kahvaltısında buluşturdu..

Kahvaltılı buluşmanın açılış konuşmasını yapan sunucu Hacı Mehmet,Birlik,beraberlik ve tanışma sloganı ile kahvaltılı toplantıyı düzenlediği , zaman,zaman toplumun bu tür kaynaşma ve tanışma aile ortamına ihtiyaç olduğunu belirterek davetine katılım sağlayan dostlarına teşekkür etti.

Toplantının sunumunu yapan Yıllardır taksi denilince ilk akla gelen ve yapmış olduğu başarılı programlarla büyük takdir toplayan ünlü radyo programcısı Radyo Karadeniz‘de Onurun Taksisi programını sunan Onur Sakar, uzun yıllara dayanan dostluğu dolayısıyla Hacı Mehmet‘in programına katıldığını ve oldukça memnun olduğunu söyleterek medya,sanatçı,iş dünyası ve STK temsilcileri ile bir arada olmaktan mutlu olduğunu söyledi.

Programa Giresun Federasyon Başkanı Mehmet Kuğu,Tirebolu Dernekler Federasyonu Başkanı Necdet Demirel,Giresun Medya Platformu Başkanı Sadi Toygar,Esenler Giresunlular Dernek Başkanı Nazmi Güler, Doğankent federasyonu kurucu Başkanı Temel Bilecen, Mavi Karadeniz TV. ekibi Karadavut,Ertan Yıldız,Metin Ruşen, iş adamları Bilal Kahraman,İrfan Terzioğlu, ile medya ve STK temsilcileri katıldı

Bir Cevap Yazın